Służba Apostolska "Idźcie na cały świat"

Indeks: BS/0431

Stan: Nowy produkt

Autor: Stanisław Malina

Podtytuł: Rowerem szlakami apostoła Pawła Tom 2

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

30,00 zł

Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie zanurzenie [chrzest], będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony (ew. Marka 16:15-16).

To są słowa, jakie Jezus skierował do swych uczniów.

O ile Jego pierwsi uczniowie, jedenastu Apostołów, zniknęli ze sceny wydarzeń – za wyjątkiem Piotra, nic pewnego na ich temat nie wiemy – o tyle apostoł Paweł rozpowszechnił Ewangelię na cały świat.

Przez niego wielu ludzi mogło się dowiedzieć, że już tu na ziemi istnieje możliwość w miarę bezpośredniego życia z Bogiem, zaś po śmierci nieskończone życie w nieskazitelnej, frapującej, niebiańskiej rzeczywistości. 

Paweł tego doświadczył, dlatego z pasją dzielił się tym z innymi! Swą pierwszą podróż apostolską odbył w towarzystwie Barnaby. Wspólnie przemierzyli cały Cypr i część dzisiejszej południowej Turcji. 

Autor chciał się bliżej „przyjrzeć” ich podróży i wybrał się tą samą trasą rowerem. O tym, co przeżył i odkrył, dzieli się w tej książce. Szczególnie interesowało go zagadnienie apostolatu; w konsekwencji, różne jego cechy i znaczenia postanowił ująć w poszczególnych rozdziałach.


Cechy Produktu

Autor: Stanisław Malina
Liczba stron: 236
Okładka: miękka
Rok wydania: 2019
Format: 110 x 180 mm
ISBN: 978-3-931819-52-1
Podtytuł: Rowerem szlakami apostoła Pawła Tom 2
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora