Bohaterowie wiary - Lidia i Leszek czyż

Indeks: KM/0116

Stan: Nowy produkt

Autor: Lidia Czyż, Leszek Czyż

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

27,00 zł

Poplątane życiowe losy, osobliwe przypadki. Oszust, kłamca, morderca, prostytutka... nie chcielibyśmy mieć takich w swojej parafii. A jednak Biblia, święta Księga, właśnie tych ludzi nazywa bohaterami wiary. Może to pomyłka? Co było takiego szczególnego w ich życiu, że zostali uznani za godnych, by stawiać ich za wzór? Wyróżniało ich jedno — bezgraniczna wiara. O niej opowiada ta książka.

Starotestamentowi bohaterowie wiary byli podobni do nas w swych wadach i słabościach, jednak mieli bezwarunkową pewność i ufność, że spełni się to, co obiecał im Bóg. Mimo naszych niedoskonałości i ograniczeń, spróbujmy naśladować ich wiarę.

Lidia Czyż - nauczycielka, współorganizatorka spotkań dla kobiet, w tym corocznych Śniadań dla Kobiet w Wiśle. Autorka licznych artykułów i opowiadań w czasopismach: „Zwiastun Ewangelicki", „Warto", „Nasze Inspiracje".

Ks. Leszek Czyż - duchowny luterański, proboszcz parafii w Wiśle-Malince. Za swe główne powołanie, oprócz prowadzenia parafii, uważa ewangelizowanie. Od 30 lat zaangażowany w organizację Tygodni Ewangelizacyjnych w Dzięgielowie k. Cieszyna. Autor dwóch książek: Powrót do domu Ojca oraz Pozwolił nam wołać Ojcze.

Cechy Produktu

Autor: Lidia Czyż, Leszek Czyż
Okładka: miękka
Format: 14x20
Liczba stron: 276
Rok wydania: 2012
ISBN: 9788362109333
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję