Wojownik trzech światów - komplet 5. części

Indeks: MK/0097

Stan: Nowy produkt

Autor: Robert Kościuszko

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

105,00 zł

Pięcioksiąg Wojownika Trzech Światów w dobrej cenie, to idealny pomysł na prezent!

Ta książka zaskoczyła zarówno rynek książki katolickiej jak i chyba samego autora. Pisarz w świeży sposób połączył ciekawą fabułę z faktami przedstawianymi na kartach biblii. Książka wciąga czytelnika niezależnie od jego wieku. Wkrótce po tym jak książka odniosła sukces wydawniczy pojawiła się wersja angielska, oraz druga część tej wciągającej powieści. Polecamy!

Zwykły chłopak, spokojny uczeń. Chodzi do szkoły terroryzowanej przez gang bezkarnych dresiarzy. Haracze, wymuszenia, w końcu handel narkotykami to codzienność. Konfrontacja jest nieunikniona, ucieczka pozostaje jedynym wyjściem. Nie zawsze skutecznym. Pomoc nadchodzi... z innego świata. Tajemniczy wojownik, oficer Armii Zwierzchności w służbie u samego Elohima wyciąga Tomka z tarapatów. I zabiera w niezwykłą podróż w czasie. Cofając się o trzy tysiące lat zaciągają się do armii jednego z najwaleczniejszych królów starożytności.

Tomasz mężnieje. Z czasem zaczyna rozumieć, że został wyznaczony do wypełnienia niezwykle ważnej misji. Powierzono im Tajemny Plan Ostatecznego Uderzenia, który może pokonać samego Lucyfera. A ten zrobi wszystko, by przejrzeć największą tajemnicę wszechczasów i wygrać decydującą bitwę o nasz świat.

Cechy Produktu

Autor: Robert Kościuszko
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora