Kalendarz obiecane 2021 jasny

Indeks: KL/0862

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

30,00 zł


OBIECANE to brulion – kalendarz zawierający materiały do osobistych rozważań nad Słowem Bożym przez cały rok 2021 :) jest to zbiór wyjątkowych obietnic i inspirujących wersetów Pisma Świętego, które upewnią i dodadzą Czytelnikowi siły każdego dnia!

Technicznie rzecz ujmując, produkt OBIECANE 2021 to rodzaj kalendarza książkowego w układzie tygodniowym, zawiera 136 stron w formacie A5 + okładka, oprawiony jest w wygodną spiralę. Okładka powleczona jest przyjemną w dotyku folią soft-touch, a blok kalendarza wydrukowaliśmy na pięknym papierze Munken Print 90 x1.5, który poza walorami organoleptycznymi świetnie służy do robienia zapisków ;)

OTO NOWE jest projektem wydawniczym, którego celem jest inspirować i wyposażać chrześcijan do tego, by czytali, rozumieli i przyjmowali osobiste objawienie i zastosowanie Słowa Bożego dla swojego życia. Nasze bruliony (OBIECANE 2021 i PRAWDZIWA TOŻSAMOŚĆ 2021) poza głównym tematem studium zawierają dobrze skomponowaną bazę wersetów, które pomogą zainteresowanym Królestwem Bożym osobom podjąć ważne kroki na drodze z Bogiem.

Cechy Produktu

Liczba stron: 136
Rok wydania: 2021
Okładka: miękka spirala
Format: A5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję