Kalendarz Kolejny krok 2020 - niebieski

Indeks: KL/0834

Stan: Nowy produkt

Podtytuł: Osobiste studium biblijne na cały rok 2020

Wydawnictwo:

Produkt chwilowo niedostępny

30,00 zł

KOLEJNY KROK to brulion i jednocześnie kalendarz zawierający zbiór podstawowych prawd zawartych w Piśmie Świętym, na których budowana jest wiara chrześcijanina. Plan w systematyczny sposób położy fundament dla stawiającego pierwsze kroki ucznia, by szedł coraz pewniej i czynił innych uczniami Chrystusa.
Chcemy, żebyś traktował ten brulion jako bazę do osobistego studium Pisma Świętego – zwanego też Słowem Bożym – przez cały rok.
Plan studium został skonstruowany w taki sposób, by to Duch Święty był twoim nauczycielem. Nie znajdziesz tu wielu komentarzy – staramy się raczej wskazywać ci fragment Słowa, czasem zadając pomocne pytanie albo sugerując kierunek rozmowy z Bogiem, ale to do ciebie należy poszukiwanie znaczenia prawdy zawartej w tekście biblijnym. Nie stresuj się, że nie nadążysz – po prostu każdego dnia znajdź czas na skupienie modlitewne. „Zaufaj Panu z całego swojego serca i nie polegaj na własnym rozumie; licz się z Nim na wszystkich swoich drogach, a On prostować będzie twoje ścieżki!” (Przypowieści Salomona 3:5-6).
Zachęcamy cię więc gorąco: zadawaj pytania i wyczekuj odpowiedzi, bo Duch Święty nie może się doczekać, by ci ich udzielić (patrz Jana 14:26).

Misją wydawnictwa OTO NOWE jest zainspirować i wyposażyć cię do osobistego studium Słowa Bożego – do drogi, która przeprowadzi cię przez życie pełne triumfu Chrystusa.
2 Koryntian 5:17-20: Tak więc kto jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem. Stare przeminęło – i nastało nowe! A wszystko to jest z Boga, który nas pojednał ze sobą przez Chrystusa i zlecił nam posługę pojednania, to znaczy, że Bóg w Chrystusie świat ze sobą jedna, nie poczytując ludziom ich upadków, i nam powierzył słowo pojednania. Dlatego w miejsce Chrystusa głosimy poselstwo jakby samego Boga, który przez nas kieruje do ludzi wezwanie. W miejsce Chrystusa błagamy: Pojednajcie się z Bogiem. On Tego, który nie poznał grzechu, za nas uczynił grzechem, abyśmy my w Nim stali się sprawiedliwością Boga.

Cechy Produktu

Okładka: miękka / brulion
Format: 15 x 21 cm
Podtytuł: Osobiste studium biblijne na cały rok 2020
Rok wydania: 2019
ISBN: 9788395590016
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję