Dlaczego czasy ostateczne?

Indeks: JD/0051

Stan: Nowy produkt

Autor: Willen Glashouwer

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

18,50 zł brutto

"Powiedz nam, kiedy to się stanie i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata?" Ew. Mateusza 24:3

Czasy Ostateczne, Boża obietnica dla Izraela, fałszywi prorocy, znak bestii, antychryst, 666, Wielki ucisk, Apokalipsa, Kres dziejów, Milenium, Dzień Pański... Jaki jest wspólny mianownik tych pojęć? Wszystkie one wiążą się ze studium proroctw biblijnych.

"Dlaczego Czasy Ostateczne?" odkrywa Boży, proroczy plan dla Izraela i narodów. Książka ta nie jest kolejną teorią przedstawiającą możliwy scenariusz Czasów Ostatecznych, lecz nauczaniem solidnie opartym na Świętym Słowie Boga. Stanowi dogłębna analizę dotyczącą proroczego znaczenia Izraela i związku pomiędzy Nim a narodami.

Tematyka tu poruszona rzuca nowe światło, tak potrzebne dla Ciała Chrystusa, jak i wszystkich ludzi, obdarowując nowym zrozumieniem tego, czego należy się spodziewać i w jaki sposób przygotować się na coraz bardziej zbliżające się przyjście Chrystusa.

Willem J.J. Glachouwer jest przewodniczącym międzynarodowej organizacji Chrześcijanie dla Izraela. Jest też ordynowanym pastorem holenderskiego Kościoła Reformowanego oraz byłym dyrektorem Ewangelicznej spółki Medialnej w Holandii. Odegrał on kluczową rolę w założeniu Holenderskiego Ewangelicznego Instytutu Studiów Wyższych, a prócz wielu książek, artykułów i studiów biblijnych na temat Izraela i wiary chrześcijańskiej, opublikował też komentarz do Księgi Objawienia. Wraz z żoną Marianne mają 4 dzieci.

Cechy Produktu

Autor: Willen Glashouwer
Okładka: miękka
Format: 14x5x21 cm
Liczba stron: 312
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788360917022
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję