Walcząc z demonami nazizmu - Werner Oder

Indeks: JD/0043

Stan: Nowy produkt

Autor: Werner Oder

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

30,00 zł brutto

Werner Oder jest znanym międzynarodowym wykładowcą i nauczycielem Biblii. Wyciągnięta przez niego lekcja z historii inspiruje i daje ludziom nadzieję. Od trzydziestu lat jest pastorem wspólnoty Tucton Christian Centre.

Czy cokolwiek dobrego może pochodzić z nazistowskiej Austrii? Z pewnością jedna osoba, Jego historia jest jedną z najbardziej niezwykłych jakie kiedykolwiek słyszałem... Mówiąc krótko, jest on cudem Bożej łaski. Jakąs wyjątkową rodzinę ma Pan Bóg. Niechaj ta książka wprowadzi Was w historię jednego z Jego najniezwyklejszych synów, z którym będziemy dzielić wieczność.
Dawid pawson - autor i międzynarodowy mowca

Życie wernera Odera pełne było mrocznych sekretów za sprawą jego ojca Scharfuhrera SS Wilhelma Odera, który w latach 1941-1943 był szefem instruktorów w szkole Sipo-SD w rabce. Wnikając w świat podłej konspiracji, Werner odkrył, że jego ojciec wraz ze swoimi towarzyszami ponosi winę za wymordowanie około dwóch tysięcy żydowskich mężczyzn, kobiet i dzieci. W książce tej zawarte są zdumiewające wspomnienia z życia syna nazisty i jego rodziny, na które nie miał żadnego wpływu.
Dr Robin O`Neil - były śledczy policji kryminalnej w Scotland yardzie i honorowy pracownik naukowy Departamentu Studiów Żydowskich w University College w Londynie

Cechy Produktu

Autor: Werner Oder
Okładka: miękka
ISBN: 9788360917572
Liczba stron: 151
Format: A5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję