Współdziedzice Tim Hegg

Indeks: JD/0074

Stan: Nowy produkt

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,50 zł brutto

Współcześnie toczy się wiele debat nad tym, kto jest ludem wybranym przez Boga. Wiele autorytetów twierdzi dzisiaj, że Bóg wyróżnia naród żydowski spośród innych narodów i jako wsparcie dla swojej tezy wskazują na apostoła Pawła.

Inni uważają, że Kościół zastępuje Izrael jako lud wybrany przez Boga. W książce Współdziedzice Tim Hegg proponuje inne spojrzenie. A co, gdyby Paweł nie nauczał, że chrześcijaństwo zastępuje Izrael, ale że wierzący z narodów zostali wszczepieni w ocaloną resztkę Izraela, tym samym go powiększając?

TIM HEGG uzyskał następujące stopnie na wyższych uczelniach amerykańskich: w roku 1973 – licencjat w dziedzinie nauk humanistycznych (Bachelor of Arts) na Uniwersytecie Cedarville (Cedarville, Ohio) na kierunkach muzycznym i biblijnym (główne) oraz filozoficznym (poboczny). W roku 1976 – licencjat, a w roku 1980 – magisterium (oba z najwyższą notą) w dziedzinie teologii w Northwest Baptist Seminary (Tacoma, stan Waszyngton).   Tim i jego żona Paulette są szczęśliwymi małżonkami (od ponad 40 lat), rodzicami czworga dzieci (dwóch synów i dwóch córek) i dziadkami sześciorga wnucząt.

Cechy Produktu

Liczba stron: 200
Rok wydania: 2018
Wykonawca: Tim Hegg
Okładka: miękka
Format: 150x210 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję