Pełne zwycięstwo - nowy testament dla sportowców

Indeks: BI/0038

Stan: Nowy produkt

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

17,00 zł

Close

Na co dzień walczymy o medale, bijemy rekordy, wciąż chcemy zwyciężać. Z pasją pomnażamy powierzone nam przez Pana Boga talenty. Czasami tak niewiele brakuje byśmy ulegli złudzeniu, że sława, pozycja społeczna oraz honory, jakie nas spotykają, to cel życia. A przecież wcale nie jesteśmy wyjątkowi i nic nie jest nam dane raz na zawsze. Realizujemy po prostu misję, do jakiej zostaliśmy powołani. Słowo Boże, na szczęście, uczy nas pokory wobec samych siebie i odnoszonych zwycięstw. Uczy nas szacunku dla rywali, własnej pracy oraz społeczeństwa, które wciąż tak wiele od nas oczekuje.
Mamy być dla młodzieży wzorem postaw fair play. Czysta gra, której się od nas oczekuje, oparta na uczciwości i miłości bliźniego dowodzi przecież respektowania istoty Prawdy głoszonej przez Naszego Mistrza. Wystarczy tylko czerpać z Jego Słowa.

Głęboko wierzę, że ta specjalna edycja Nowego Testamentu, przeznaczona dla sportowców, stanie się nieodłącznym wyposażeniem, jakie będziemy zabierać w najdalsze zakątki świata. Dzięki temu niezależnie od strefy geograficznej i językowej nie będziemy czuli się samotni, a przede wszystkim zyskamy Najwierniejszego Przyjaciela na całe, nie tylko sportowe, życie.
Robert Korzeniowski
Ambasador Polskiego Sportu
przy Radzie Europy

Cechy Produktu

Autor: praca zbiorowa
Okładka: miękka
Format: 125x210 mm
Liczba stron: 336
Rok wydania: 2006
ISBN: 83-7146-156-9
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora