Podróż do krainy Biblii

Indeks: DK/0508

Stan: Nowy produkt

Autor: Lois Rock

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

19,90 zł brutto

Są takie podróże, których nigdy się nie zapomina. Są takie miejsca, których nie można nie odwiedzić. Kraina Biblii – te wszystkie historyczne miejsca, święte miejsca... Niechaj wszystkie dzieci czują się zaproszone w niezwykłą podróż. Dzięki niej dowiedzą się, gdzie nauczał Jezus, gdzie mieszkali Jego uczniowie, gdzie rozgrywały się te wszystkie ważne wydarzenia, o których czytamy w Biblii. Czy zastanawialiście się kiedyś, gdzie dokładnie leży Betlejem, Kana Galilejska, Jerycho, Nazaret. Zapewne jesteście też ciekawi, jak żyli ludzie mieszkający na tych terenach – czym się trudnili, w co się ubierali, jakim językiem się posługiwali. Bez tej podstawowej wiedzy nie sposób zrozumieć biblijnego przesłania, nie sposób powiązać historycznych faktów i wreszcie nie sposób rozkochać się w Biblii. Wspaniała wyprawa do krainy Biblii... Wyruszcie z nami już dziś!
To wspaniała lektura przenosząca dzieci w świat Biblii – do historycznych miejsc i do ludzi z czasów biblijnych, która w przystępny sposób podaje dzieciom historyczną wiedzę. Ponadto jest bogato ilustrowana, łącząc w przystępnej formie przejrzystość atlasu z hasłowymi informacjami.

Kogo zainteresuje ta książka?
– wszystkie dzieci, które poznawać będą historyczną krainę Biblii
– rodzice pragnący podarować dzieciom wartościową książkę, dzięki której nie tylko poznają one historyczne fakty, ale i lepiej zrozumieją biblijne przesłanie.

Wiek czytelnika: 8-13 lat

Cechy Produktu

Autor: Lois Rock
Okładka: twarda
Format: 215x260
Liczba stron: 48
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7660-378-0
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora