Z Jezusem przez Biblię - Kolorowanka

Indeks: DKL/0127

Stan: Nowy produkt

Autor: Sally Loyd-Jones

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

16,90 zł

Close

W każdej opowieści słychać Jego imię

Kolorowanka zainspirowana najlepszą Biblią dla dzieci!

Książka Z Jezusem przez Biblię to ulubiona Biblia małych czytelników na całym świecie.
Została przetłumaczona na ponad trzydzieści języków i wydana w wielomilionowych nakładach. Zachwyca wspaniałym językiem, cudownymi ilustracjami i mądrym przesłaniem dostosowanym
do dziecięcej wrażliwości.

Wspaniałym uzupełnieniem opowiadań biblijnych jest kolorowanka, którą właśnie trzymasz w ręku. Zawiera sześćdziesiąt stron z obrazkami – perforowane karty można łatwo wyrywać, kolorować i prezentować na domowej wystawie dziecięcych arcydzieł. Zarówno młodsi, jak i starsi (oraz całkiem dorośli!) artyści uruchomią swoją kreatywność, żeby przez radosną zabawę jeszcze głębiej przeżyć treść historii biblijnych, odkrywając Jezusa w centrum Bożego planu zbawienia.

 

Sally Lloyd-Jones jest znaną autorką inspirujących książek dla dzieci, w tym bestsellerowych opowieści biblijnych dla młodych czytelników. Pochodzi z Anglii, a obecnie mieszka w Nowym Jorku.

Jago jest utytułowanym ilustratorem, laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, w tym nagrody „Highly Commended” Wydawnictwa Macmillan za ilustracje do literatury dziecięcej (2003), AOI Silver Award (2004) oraz Wow! Award przyznawanej przez National Literacy Association. Mieszka w Kornwalii z żoną i córką.

Cechy Produktu

Autor: Sally Loyd-Jones
Okładka: miękka
Format: 23x23,5 cm
Liczba stron: 64
Rok wydania: 2021
ISBN: 9788361097877
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora