Przygotuj się na przyjście Pana +DVD

Indeks: EW/0029

Stan: Nowy produkt

Autor: John Mulinde

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

15,00 zł

Close

WYDANIE Z PŁYTA DVD: ZDESPEROWANI DLA NARODÓW

Pamiętam, kiedy Pan Jezus przyszedł do mnie po raz pierwszy. Byłem już wtedy pastorem. Zakładałem Kościoły i obserwowałem, jak ludzie się nawracają; widziałem wiele wspaniałych znaków i cudów. Właśnie wtedy przebywałem trzeci miesiąc na misji, zakładając Kościół. Moja grupa zajmowała się głoszeniem Słowa. Działy się w tym czasie niezwykłe rzeczy: niemi zaczynali mówić, głusi odzyskiwali słuch.
Jednak gdy nawiedził mnie Pan Jezus, powiedział takie słowa: „Chcę, abyś wiedział, że gdybym dzisiaj przyszedł po mój Kościół, nie byłbyś gotowy”. I dodał: „Przychodzę po tych, którzy na mnie czekają – ty nie oczekujesz mojego przyjścia”.

O autorze:
John Mulinde mieszka z żoną i ośmiorgiem dzieci w Kampali,  w Ugandzie. Jest założycielem World Trumpet Mission. Misja ta  powstała w  wyniku przeobrażenia, jakiego Bóg dokonał w Ugandzie oraz w innych narodach na całej kuli ziemskiej. Głównym celem tej organizacji jest krzewienie przemieniającego świat przebudzenia.

John jest powołany przez Pana, by „trąbić na alarm” w narodach, wzywając Kościół do pokuty i do przygotowania Ciała Chrystusa na dzień przyjścia Pana. Od wielu lat podróżuje po świecie, dzieląc się swoim przesłaniem.

Cechy Produktu

Autor: John Mulinde
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-929446-2-1
Liczba stron: 64
Format: 19,6 x szer 12,5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję