Męskie sprawy - GUNGOR

Indeks: DV/0220

Stan: Nowy produkt

Autor: Mark Gungor

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

71,99 zł brutto

-20%

89,99 zł brutto

 


To DVD jest zapisem zorganizowanej przez facetów i dla facetów konferencji, która mówi o męskich sprawach, wprost i bez ogródek.
      W społeczeństwie, w którym mężczyźni są planowo obdzierani ze swojej męskości, potrzebne są wzorce postaw i zdrowe nauczanie,
które będzie im przewodnikiem w boju o zachowanie atrybutów prawdziwej męskości. Ta konferencja ma na celu potwierdzenie tych wartości,
które – dane im przez samego Boga – sprawiają, że różnią się oni od kobiet.

W Bożym planie bowiem zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają swoje unikalne, niemożliwe do zastąpienia miejsce. W tej konferencji nie chodzi więc o wytykanie lub piętnowanie czegokolwiek w jednej czy drugiej płci. Chodzi o pełnię realizacji celów, jakie Bóg postawił przed facetami.
Konferencja MĘSKIE SPRAWY – Olewamy polityczną poprawność dotyka najtrudniejszych tematów związanych z rolą mężczyzny w dzisiejszym społeczeństwie .
Jeśli jesteś facetem szukającym spełnienia swej męskości zgodnie z Bożym planem, jeśli nie dałeś się jeszcze otumanić medialnemu szumowi bezpłciowych wymoczków i wojujących feministek, to DVD, które trzymasz w ręku, jest dla ciebie.
       Po jego obejrzeniu dowiesz się, że nie jesteś sam. Dowiesz się, jak skutecznie walczyć o swoje „miejsce w stadzie”, jak zachować swoją męską tożsamość, jak nie poddać się otaczającej nas zewsząd głupocie. Dramat rugowania płciowości ze wszystkich sfer życia, a więc dramat politycznej poprawności, rozgrywa się tu i teraz. Otacza cię z każdej strony. Stań więc dumnie i zrób to, co prawdziwi faceci robią swobodnie: olej to z góry. Nie przejmuj się tym, co mówią popaprane media, ty rób swoje! Nie poddawaj się, nie daj się ogłupić, zachowaj trzeźwe myślenie! Jesteś facetem, a to prawdziwy powód do dumy!
    Konferencja MĘSKIE SPRAWY to kilka godzin znakomitych wykładów oraz świetnej bluesowej muzyki. Zorganizowana i zrealizowana została przez znanego i popularnego mówcę Marka Gungora oraz przez grupę jego przyjaciół. Konferencja ta jest zaproszeniem do odważnego wejścia na pole bitwy. Mamy bowiem do czynienia z prawdziwą duchową batalią, jaką siły ciemności wytoczyły Bogu Najwyższemu.

Cechy Produktu

Autor: Mark Gungor
Rok wydania: 2014
Liczba stron: 7min58s
Format: 4 DVD
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora