Odważna i pełna wdzięku - Konferencja kobiet 2013

Indeks: DV/0196

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

38,00 zł brutto

Alina Wieja – Odważna i pełna wdzięku
Stwórca obdarował kobietę szczególnymi darami związanymi z jej powołaniem. Jednym z takich darów, który wyróżnia kobiety, jest wdzięk. Bóg pragnie dać dzisiaj każdej kobiecie odwagę, by nie ulegała strachowi, żyła zwycięsko i była szczęśliwą.

Małgorzata Roman – Odważna i pełna wdzięku w pracy i w biznesie
Bóg jest najlepszym źródłem odwagi w podejmowaniu życiowych wyborów. On pragnie pomóc nam w pokonywaniu wyzwań na naszej drodze i przyjmowaniu na siebie odpowiedzialności. Wykładowczyni opowiada, jak praktycznie doświadczyła tego w swoim życiu.

Sylwia Tomczyk – Odważna i pełna wdzięku w zmianach
Postawa odwagi to postawa oparta na prawdzie o nas samych i otaczającej nas rzeczywistości. Prawda Bożego Słowa jest źródłem siły do podejmowania dobrych zmian w życiu. Pomaga nam również radzić sobie ze słabościami i nie zatrzymać się, kiedy pojawią się trudności.

Honorata Wąsowska – Odważna i pełna wdzięku w wejściu w powołanie
Nikt tak bardzo jak Bóg nie jest zainteresowany, byśmy odkryły nasze przeznaczenie. Żyjąc zgodnie ze swoim powołaniem, jesteśmy szczęśliwe i spełnione. Bóg daje również łaskę i odwagę, kiedy my mówimy „tak” dla jego planów.

Alina Wieja – Odważna i pełna wdzięku w pokonywaniu trudności
Bóg oferuje dzisiaj każdej kobiecie swoją obecność i obietnice Słowa Bożego. Oczekuje jednak z naszej strony odważnych kroków wiary. Zapewnia, że wzmocni nas, kiedy pojawią się przeciwności. Byśmy były Jego wyciągniętym ramieniem dla tych, którzy nas otaczają.

Historiami z życia na konferencji podzieliły się:
Maria Chrapek-Zając, oraz Agnieszka Karbowiak.

Cechy Produktu

Format: DVD
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję