Exodus - koncert nadziei DVD

Indeks: DV/0095

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,00 zł brutto

Jest to pierwsza, oficjalna produkcja zespołu EXODUS 15 Na płycie DVD znalazły się utwory nowe jak również te znane, zagrane w nowych aranżacjach.
Tytułowa Nadzieja ma swój wymiar misyjny- z każdej płyty zespół przekazuje równowartość 1 USD na organizację SOZO INT.  z którą współpracuje niosąc pomoc humanitarną w Afganistanie.

Pomysł na nagranie koncertu pojawił się w kwietniu 2007 roku, tuż po powrocie naszego zespołu z USA. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że ten projekt porzewyższa nasze możliwości artystyczne, organizacyjne i finansowe, jednak zachęceni przez przyjaciół, postanowiliśmy nie rezygnować z marzeń i spróbować...
Koncert zagrany dla młodzieży i nagrany 26 lipca 2007 roku podczas obozu Fishart okazał sie wspaniałą przygodą i miłym zwieńczenie naszej pracy.

Nagrywając ją chcieliśmy powiedzieć, że jest nadzieja, która ma realną postać w osobie Jezusa Chrystusa. Ufamy, że koncert spodoba się odbiorcom, że zrodzi refleksję, że pomoże wielu ludziom - jednym pogłębić więź z Bogiem, innym znaleźć sens istnienia w Stwórcy. Jemu jesteśmy wdzięcznui, że grając i śpiewając możemy nieść nadzieję.

Spis utworów

 1. Nadzieja
 2. Błogosławię Cie
 3. Każdy dzień
 4. Ty jesteś skałą
 5. Nie pojmę wiem
 6. U Twoich stóp
 7. Panie Tyś
 8. Wiadomość
 9. Kim jestem ja
 10. Imię Jezus
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

 • Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję