Nasze małżeństwo potrzebuje lekarstwa

Indeks: MS/0015

Stan: Nowy produkt

Autor: Robert i Rosemary Barnes

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

25,00 zł

Pozostawianie żółtych samoprzylepnych karteczek na lodówce, rozmowapodczas oglądania telewizji czy czytania gazety, wymiana faktów lubinformacji – często tak właśnie wygląda porozumiewanie się między mężemi żoną.

W naszym zabieganym świecie bardzo często po prostu nie mamy czasuna bycie małżeństwem i prawdziwe poznawanie siebie nawzajem. Dobrąreceptą jest wpisanie naszego małżeństwa jako priorytetu do osobistegokalendarza i znalezienie czasu na bycie ze sobą i dzielenie się swoimimyślami. Małżeństwo powinno być bowiem czymś więcej niż umową międzydwiema osobami, polegającą na regulowaniu rachunków, spaniu razem,wychowywaniu dzieci i dzieleniu się materialnymi dobrami. Ma byćcudowną, intymną więzią, w której dobro drugiej osoby jest ważniejszeniż własne. Takiej intymności nie można jednak osiągnąć bez uważnegowsłuchiwania się w drugą osobę, dzielenia się swoimi marzeniami inajgłębszymi pokładami naszych serc. Dwoje nie może stać się jednym,dyskutując tylko o pracy czy zastanawiając się, które z nich ma odebraćdziecko ze szkoły.

Niniejsza książka jest praktycznym poradnikiem i przewodnikiem jak zszarego, bylejakiego związku stworzyć mocne, pełne siły i oddaniamałżeństwo. Jak w wypadku każdego problemu, im szybciej się nimzajmiemy, tym lepsze będą rezultaty kuracji.

Cechy Produktu

Autor: Robert i Rosemary Barnes
Okładka: miękka
Format: 12,5x19,5 cm
Liczba stron: 295
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7492-033-9
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję