Łatwo się starzeć, ale trudniej dojrzewać

Indeks: MS/0027

Stan: Nowy produkt

Autor: Ingrid Trobish-Youngdale Lauren Youngdale

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

18,00 zł

Close

Już od pierwszego akapitu Ingrid Trobisch wlewa w serca swoich Czytelników nadzieję. Stwierdza, że bezsensowną udręką jest walka przez całe życie o to, by się nie zestarzeć. Starość jest kolejnym okresem naszego życia i nie ma potrzeby przed nim uciekać, ale... No właśnie: po starości, tak jak i po młodości potrzebny jest przewodnik wskazujący, co w tym czasie staje się najważniejsze i czemu warto poświęcić czas, żeby się nie zatrzymać w swoim rozwoju i dążeniu do Tego, który jest doskonałością.

Autorka wspólnie z mężem pokazuje, że starzenie się nie zależy od nas. Jest naturalnym procesem, który dotyka nasz umysł i ciało. Dojrzewanie w przeciwieństwie do starzenia się zależy od naszej świadomości i tego, kim chcemy się stawać. Z tej przepełnionej modlitwą i rozważaniami pozycji dowiadujemy się, czym jest wdzięczność, przebaczenie, czas, jak ważne jest uzdrowienie z ran i na czym polega miłość.
Książka kończy się zaskakującym rozdziałem mówiącym o tym, że starzejmy się, ale młodość się odnawia. Jak to możliwe? Przekonaj się sam.

Cechy Produktu

Autor: Ingrid Trobish-Youngdale Lauren Youngdale
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-7256-918-9
Liczba stron: 144
Format: 13,5 x 19,5 cm,
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję