10 Zwyczajów szczęśliwych matek

Indeks: KB/0081

Stan: Nowy produkt

Autor: Meg Meeker

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

39,90 zł brutto

Poradnik Meg Meeker receptą na piękne, szczęśliwe życie!

Bycie matką to najważniejsza, a zarazem najtrudniejsza z ról w życiu kobiety, dlatego warto poznać doświadczenia i opinie Meg Meeker - lekarza, żony i matki.

Autorka bestsellerowych poradników: ,,Mocni ojcowie, mocne córki” i ,,Jak wychować chłopca na mężczyznę?” radzi, jak nawet w trudnych sytuacjach, odnaleźć pasję i sens życia, a  w efekcie stać się  spełnioną kobietą i szczęśliwą matką.

W proponowanej książce Czytelnik odnajdzie  dziesięć nowych zasad, które pomogą każdej Mamie odzyskać wewnętrzną harmonię i spokój.

Są wśród nich między innymi: zrozumienie własnej wartości; dbanie o przyjaźnie;  właściwe podejście do pieniędzy; znajdowanie czasu na samotność; dawanie  i przyjmowanie miłości w dojrzały sposób; wyzbycie się strachu... .

Autorka, dzieląc się własnymi doświadczeniami gwarantuje, że dzięki jej radom każda zapracowana i utrudzona kobieta uniknie rutyny, będzie podejmować trafne, dojrzałe decyzje, zyska podziw i uznanie w oczach najbliższych.

Tylko od Ciebie zależy szczęśliwe, pełne miłości dzieciństwo Twoich dzieci, dlatego warto sięgnąć po najlepszy na rynku księgarskim, profesjonalny poradnik.

Cechy Produktu

Autor: Meg Meeker
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-7595-654-2
Liczba stron: 300
Format: 140 x 202 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora