Kobieta w ramionach Stwórcy

Indeks: KB/0069

Stan: Nowy produkt

Autor: Alina Wiejas

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

25,00 zł brutto

Czy można dzisiaj być kobietą szczęśliwą i witać kolejny dzień życia z radością?
Skąd czerpać siłę na co dzień? Autorka zaprasza w podróż do odkrywania źródła pociechy, siły i nadziei. Ta pozycja może pomóc w odbudowaniu własnej wartości i poczucia bezpieczeństwa, w uwolnieniu od zranień z przeszłości, w zdobywaniu nowej siły do pokonywania codziennych trudności. Wnosi nadzieję na lepsze życie.

Pozwól Stwórcy otoczyć siebie ramionami pełnymi miłości, leczącej i odbudowującej to, co zostało zniszczone. On uwolni cię od zranień smutnej przeszłości, da ci siłę do pokonywania codziennych trudności oraz wniesie nadzieję na lepszą przyszłość. Poznaj moc Bożego dotknięcia, które wzmocni twoje ciało, duszę i ducha oraz zmieni całe twoje życie.

Bóg stworzył nas abyśmy:
jaśniały w tym świecie Jego miłością
były piękne Jego pięknem
promieniały radością Jego życia w nas
były zwycięskie i w Jego mocy pokonywały przeciwności.

Alina Wieja - redaktor naczelna kwartalnika „Nasze Inspiracje”. Autorka licznych artykułów i wielu książek, m. in.: Powrót kobiety do harmonii ze Stwórcą, Siedem Słupów Mądrości, Pokonać zniechęcenie.Jest znanym mówcą, Dyrektorem Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego ChFŻiM. Prowadzi szkolenia na temat zdrowego stylu życia, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz budowania silnej rodziny i relacji z Bogiem i ludźmi. Jest szczęśliwą żoną, matką dwojga dorosłych dzieci.

Cechy Produktu

Autor: Alina Wiejas
Okładka: miękka
Format: 14x21 cm
Liczba stron: 304
Rok wydania: 2012
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję