Wakacyjna szkoła przetrwania dla mam

Indeks: PR/0001

Stan: Nowy produkt

Autor: Kathy Peel

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

19,95 zł

Close

Wakacje mogą być dla nas i naszych dzieci naprawdę wspaniałym czasem, pod warunkiem, że odpowiednio się do nich zabierzemy. Książka, którą trzymasz w ręku, pomoże ci zaplanować wakacyjne miesiące tak, by w pełni wykorzystać okazję do:

 1. aktywnego wypoczynku
 2. odświeżenia relacji dziecko-rodzic
 3. rozwijania zdolności twego dziecka
 4. twórczego działania
 5. inspirujących zabaw
 6. zwycięstwa nad telewizorem
 7. rozwoju intelektualnego i duchowego dziecka
 8. nauczenia go kreatywności
 9. wyrabiania odpowiedzialnych postaw
 10. mnóstwa innych rzeczy

Nie masz domku w górach? Krewnych w Hiszpanii? Wykupionych wczasów nad morzem? Nie stać cię, by gdzieś wyjechać ze swoimi pociechami? Nie szkodzi. Nawet pozostając w domu możesz sprawić, że dzieci długo i z przyjemnością będą wspominać te wakacje!

Szkoła Przetrwania spowoduje, że w odpowiedzi na marudzenie „nudzi mi się” w każdej chwili będziesz mogła zaproponować dzieciakom przynajmniej dziesięć różnych opcji. Zdziwisz się, gdy stwierdzisz, jak łatwo dostępne są wszystkie potrzebne środki, z których większość masz w domu.
Inspirująca szata graficzna oraz dołączony do książki praktyczny organizator ułatwi ci samodzielne planowanie czasu, które stanie się wnet prawdziwie twórczym projektowaniem . Sama się o tym przekonaj!
Kathy Peel, znana nie tylko w Stanach Zjednoczonych, kojarzona zwykle z działaniami na rzecz rodziny, jest założycielem i prezesem organizacji Family Manager, autorką osiemnastu niezwykle popularnych książek (kilka z nich znanych jest już polskiemu czytelnikowi), które w USA osiągnęły łączną sprzedaż dwóch milionów egzemplarzy. Od ponad dwunastu lat pisze teksty do czasopisma Family Circle (?), występuje w radiu i telewizji, bywa częstym gościem najpopularniejszych cyklicznych amerykańskich programów telewizyjnych, takich jak np. Oprah, The Today Show, Good Morning America, The Early Show i innych. Mieszka w Dallas, w Teksasie.

Cechy Produktu

Autor: Kathy Peel
Okładka: miękka
ISBN: 83-60131-03-1
Liczba stron: 72
Format: B5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

 • Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję