Żony kochajcie swoich mężów!

Indeks: KB/0045

Stan: Nowy produkt

Autor: Alina Meissner

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

25,00 zł

Autor w niezwykle przejrzysty sposób podejmuje najważniejsze i najtrudniejsze dla małżeństwa tematy: spłeczna rola i uznanie mężczyzny i kobiety, specyfika podejścia do pracy, bezrobocie lub nadmierne zaangażowanie zawodowe mężczyzny, praca kobiet, seksualność i różnice w jej przeżywaniu, doświadczenie zdrady, regulacja poczęć, ojcostwo, podział obowiązków w codziennym życiu, rozrywka, stosunek do pieniędzy, teściowa, strach przed wyzwoloną kobietą, Bóg i wiara.
Jest to książka, która zapewne wzbudzi protesty kobiet a znajdzie uznanie u mężczyzn. A może będzie właśnie odwrotnie?!

Kiedy małżonkowie nie są zgodni, czy kupić bilety do kina albo krzesła do kuchni, czy nawet wycieczkę do Wenecji, to jeszcze nie ma dramatu, rozwód im nie grozi. Gorzej, gdy różnica zdań dotyczy kupna domu albo samochodu. Zwłaszcza, że kobiety i mężczyźni w inny sposób robią zakupy. Mężczyźnie nie jest łatwo zrozumieć, po co kupować dwudziestą parę butów a kobiecie trudno rozróżnić, czy lepiej kupić mikroprocesor o częstotliwości 1200 czy 1800 MHz. Tym bardziej ze mężczyzna lubi gry słowne i twierdzi, że jego żona  w y d a j e  podczas gdy on  i n w e s t u j e. Inwestuje w dom, samochód, komputer, wiertarkę czyli rzeczy użyteczne a nie jakieś fatałaszki! Wydawanie pieniędzy to dziedzina, w której dobra komunikacja pomiędzy małżonkami ma kapitalne znaczenie.

Hugues Dollié jest doświadczonym wykładowcą prowadzącym sesje przysposobienia do życia w rodzinie. Prowadzi również spotkania i nauki przedmałżeńskie.

Cechy Produktu

Autor: Alina Meissner
Okładka: miękka
Format: 123x195 mm
Liczba stron: 156
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-7033-662-2
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję