Uzdrowienie duszy kobiety - Joyce Meyer

Indeks: KB/0138

Stan: Nowy produkt

Autor: Joyce Meyer

Podtytuł: Jak uleczyć zranione serce?

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

39,90 zł

Close

Czy kobieta, która została głęboko zraniona, może doświadczyć całkowitego uzdrowienia serca i duszy?

Czy zawiódłszy się na mężczyźnie, którego kochała, będzie w stanie ponownie komuś zaufać?

Mając za sobą lata cierpienia spowodowanego wykorzystaniem, odrzuceniem i zdradą ze strony najbliższych jej osób, Joyce Meyer pewnym głosem odpowiada: „Tak!”.

Jej optymizm jest  uzasadniony. Nie tylko sama przeżyła osobiste uzdrowienie, ale także była świadkiem, jak rzesze kobiet z różnych zakątków świata, które nie wierzyły, że istnieje dla nich droga wyjścia z cierpienia, i nie wiedziały, jak zrobić pierwszy krok, znalazły nadzieję i nową drogę życia w niezmiennej przez wieki mądrości Słowa Bożego.


Joyce Meyer po raz pierwszy podzieliła się historią swojego życia w cieszącej się wielką popularnością książce „Piękno z popiołów”. Bogatsza o dwadzieścia lat doświadczeń zgłębia ten trudny temat w swojej najnowszej publikacji „Uzdrowienie duszy kobiety”. Dzieli się ze swoimi czytelniczkami prawdą o Bożym uzdrowieniu, które jest dostępne dla każdego i każdej z nas.

Znajdziesz tu rozdziały poświęcone przeszkodom, jakie mogą blokować twoje wejście w życie Bożej ukochanej oraz część ułatwiającą przemyślenia na drodze do uzdrowienia. Bóg jest w stanie uleczyć każdą ranę i jest gotów przyjść ci z pomocą. Niech lektura „Uzdrowienia duszy kobiety” będzie pierwszym krokiem na drodze do pełni życia, które Bóg dla ciebie przygotował.

Joyce Meyer jest znana na całym świecie z niezwykle praktycznego podejścia do nauczania Biblii. W tej książce dzieli się bolesną historią własnego dzieciństwa, naznaczonego traumą wykorzystywania seksualnego, pokazując kobietom na całym świecie, że miłość Chrystusa uzdrawia rany duszy i wnosi do życia autentyczną radość.

Cechy Produktu

Autor: Joyce Meyer
Liczba stron: 310
Okładka: miękka
Rok wydania: 2020
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 9788366494466
Podtytuł: Jak uleczyć zranione serce?
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora