Ostatnia reformacja - Torben Sondergaard

Indeks: WD/0497

Stan: Nowy produkt

Autor: Torben Sondergaard

Podtytuł: Powrót do nowotestamentowego modelu uczniostwa

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

27,00 zł

Close

Większość zjawisk, jakie możemy obserwować w dzisiejszym Kościele, opiera się na czymś innym niż Nowe Przymierze. Budujemy przede wszystkim na Starym Przymierzu, kulturze kościelnej i pogańskich praktykach. Właśnie dlatego musimy koniecznie – jako lud Boży – zatrzymać się i przyjrzeć bliżej współczesnemu Kościołowi oraz skonfrontować go z obrazem pierwszego Kościoła, przedstawionym w Biblii. Jeżeli chcemy skutecznie czynić uczniami wszystkie narody, musimy wrócić do tego biblijnego wzoru. Niech rozpocznie się Reformacja!

Każdy z nas, chrześcijan odziedziczył określony sposób budowania wspólnoty i bycia uczniem. Torben rzuca nam wyzwanie, byśmy go porzucili i zwrócili się w stronę przykładów z Biblii i historii Kościoła. Ta książka jest radykalna i stanowcza, ale wszyscy chcemy widzieć więcej ludzi ufających Jezusowi, będących wyszkolonymi uczniami, a także Kościół, który rośnie w siłę i się pomnaża. Właśnie dlatego wierzymy, że “Ostatnia Reformacja” jest ważna w kontekście naszego myślenia o tym, jak chcemy żyć i w jaki sposób tworzyć Kościół naszych czasów.

zaczerpnięte z przedmowy Charlsa Kridiotis i Mattiasa Nordenberga

O autorze
Torben Sondergaard jest autorem siedmiu książek i założycielem organizacji misyjnej “The Last Reformation”. Słynie z bezpośredniego i praktycznego podejścia do Biblii oraz z osobistego życia z Bogiem. Jest również znany z wielokrotnych występów w duńskiej telewizji oraz filmów na kanale YouTube, obejrzanych przez tysiące osób.

Możesz przeczytać więcej na:
TheLastReformation.com

Cechy Produktu

Autor: Torben Sondergaard
Podtytuł: Powrót do nowotestamentowego modelu uczniostwa
ISBN: 978-83-63271-47-3
Format: 130x200 mm
Rok wydania: 2015
Okładka: miękka
Liczba stron: 256
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora