Dziecko pokoju - DVD

Indeks: DV/0204

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

13,00 zł brutto

Pełny opis produktu

Niezapomniana opowieść o prymitywnym plemieniu żyjącym w dżungli w drugiej połowie XX-tego wieku. Największą ich chlubą jest oszustwo i zdrada. Jak się z nimi porozumieć? Jak wyjaśnić im to, co najważniejsze: drogę zbawienia?

Don i Carol Richardson, odpowiadając na powołanie Chrystusa, docierają do odległej puszczy, zamieszkanej przez jeden z najbardziej pierwotnych ludów świata.Tu poświęcają się, w pierwszej kolejności, nauce lokalnego języka. Żmudne wysiłki doprowadzają do wstrząsającego odkrycia - Judasz, zdrajca Jezusa,zostaje potraktowany, jako bohater, mistrz zdrady, najbardziej godny naśladowania.Kiedy wybucha wewnątrz-plemienna wojna, liczne bitwy zbierają swoje żniwo. Trwają do momentu, kiedy jeden z przywódców, oferuje sweg syna,niemowlę,przeciwnikom, jako gwarancję trwałego pokoju. Ten prymitywny zwyczaj plemienny sprawia, że Ewangelia staje się zrozumiała. Zmieniają się ludzkie życia. Powstaje kościół.

Dziecko Pokoju to wyjątkowy film, przedstawiający okrutną wojnę wewnątrz plemienia, chrześcijańskie zaangażowanie i trudy pracy misyjnej. Czas 30min.

Recenzje

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję