October baby - październikowe dziecko DVD

Indeks: DV/0174

Stan: Nowy produkt

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

55,00 zł brutto

„Ten film uleczył kawałek mojej duszy” – tak opisuje swą reakcję film „October Baby” Kelly Clinger, była wokalistka z chórków Britney Spears, która dokonała dwóch aborcji w swoim życiu, a obecnie jest obrończynią życia.

Pełnometrażowy film braci Jona i Andy’ego Erwinów jest częściowo inspirowany autentyczną historią Gianny Jessen – kobiety, która przeżyła własną aborcję. Bohaterką filmowej opowieści jest Hannah, grana przez Rachel Hendrix. Szukając swej biologicznej matki, odkrywa prawdę o sobie – o tym, że urodziła się w trakcie aborcji. Obraz wiernie ukazuje osobę, która przeszła na samym początku życia olbrzymią traumę. Choć doświadczenie to nie zachowało się w jej pamięci, ma ogromny wpływ na jej postawę wobec bliskich i świata.

Mimo że bohaterka nie może znaleźć swej biologicznej matki, za namową księdza postanawia napisać na karteczce słowa przebaczenia pod adresem swej rodzicielki i jednocześnie niedoszłej zabójczyni.

Więcej informacji o filmie można znaleźć w artykule poświęconym głównej bohaterce na www.ccm.pl

Kolejna znakomita produkcja twórców filmu Fireproof (Ognioodporni) i Courageous (Odważni)

= = = = =
Chcesz być legalny? Przestrzegaj zasad licencji!
Ta kopia przeznaczona jest wyłącznie do prywatnego użytku domowego!
Jeżeli chcesz odtwarzać film publicznie musisz wykupić licencję producenta na publiczne odtwarzanie! Licencja zezwala na wyświetlanie filmu w miejscach publicznych bez limitu i jest ważna przez 1 rok!
w sprawie licencji prosimy o kontakt biuro@szaron.pl
= = = = =

Rok wydania: Wrzesień 2012
» Nośnik: DVD
» Gatunek filmowy: Obyczajowy
» Wersja językowa: Polskie napisy
» Czas trwania: 109 minut

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję