Odkrywanie tajemnicy życia DVD

Indeks: DV/0056

Stan: Nowy produkt

produkt chwilowo niedostępny

29,90 zł brutto

Amerykańska, dokumentalna produkcja filmowa prezentująca zagadnienia życia na Ziemi. "Gdy patrzymy na niesamowitą złożonośc życia nasuwa się nieuniknione pytanie: Co (kto) powołał to wszystko do istnienia?". Michael Beche - biochemik.

W 1859 roku Karol Darwin opublikował książkę pt. "O pochodzeniu gatunków". Przedstawił w niej pogląd, że całe życie na Ziemi jest efektem niezamierzonych procesów naturalnych, czasu, przypadku i selekcji naturalnej.  Od czasów Darwina biolodzy, opierając się na takich procesach, wyjaśniają pochodzenie żyjących istot.
Jednak dzisiaj, jak nigdy dotąd, stanowisku temu rzucono wyzwanie. "Odkrywanie tajemnicy życia" opowiada historię współczesnych naukowców, którzy przedstawiają niezwykle potężną ideę - teorię Inteligentnego Projektu.

Używając animacji komputerowych, film ten przenosi w wewnętrzny świat żywej komórki celem zbadania systemów i mechanizmów, noszących w sposób niepodważalny cechy projektu. Biologiczne silniki osiągające 100 000 obrotów na minutę czy systemy przenoszenia informacji potężniejsze od niejednej sieci komputerowej; nici molekuł [cząstek] przechowujące informacje potrzebne do budowy podstawowych komponentów każdego żyjącego organizmu na Ziemi ...
"Odkrywanie tajemnicy życia" - materiał filmowy o tematyce kreacjonistycznej. Produkcja amerykańska, na naszym gruncie opatrzona dodatkami do wyboru - polskie napisy, polski lektor, podział na 12 rozdziałów tematycznych. Całość trwa 65 min i w bardzo przystępny dla każdego sposób, prezentuje zagadnienia dotyczące życia na Ziemi.
Ten fascynujący film dokumentalny przedstawia ideę, która jest w stanie zrewolucjonizować nasze zrozumienie życia ... i odkryć tajemnicę jego pochodzenia.

CZAS TRWANIA 65 MIN.

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję