Harry Potter - czary w nowym opakowaniu

Indeks: DV/0028

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

19,00 zł

  • Trwanie 120 min.
  • Oprawa DVD Box Black
  • Format Angielski, Polski Lektor
  • Rok wydania 2006

Czy czary/wicca naprawdę działają? Jeśli tak, to co jest źródłem ich mocy? Czy to właśnie sposób prezentowania czarów w serii książek o Harrym Potterze sprawia, że są one tak powszechnie akceptowane? A może przyczyną tego jest fakt, że uważa się je za 'dziecięcą literaturę fantastyczną'?

Caryl Matrisciana - autorka bestsellerów i jedna z wiodących obecnie ekspertek w dziedzinie religii, sekt i kultów, razem z autorem Robertem McGee, odpowiadają na powyższe pytania i pokazują analogię pomiędzy Harry Potterem a prawdziwymi, aktualnie praktykowanymi czarami. Prezentuje wywiady i reportaże o czarownicach, ich rytuałach, zaklęciach i magii. Widz odkryje podobieństwa pomiędzy Harry Potterem a czarnoksięstwem, kultem bogini matki, medytacją, czarną magią, zaklęciami i urokami, wróżeniem, magią, symboliką okultyzmu, ewolucjonizmem i reinkarnacją, opętaniem demonicznym, świętowaniem pór roku, kontaktami ze zmarłymi, światem duchów, 'ciemną' stroną czarów i wieloma innymi.

W dzisiejszych czasach, młody czytelnik łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej ma możliwość korzystania z obfitości różnorodnych materiałów. Dowiedz się, jak odpowiedzieć swoim dzieciom, wnukom, zatroskanym przyjaciołom, na trudne pytania o Harrym Potterze i jak wyjaśnić pojawiającą się w serii o nim symbolikę. Odkryj jak fenomen Harry Pottera pogłębia brak wrażliwości na niebezpieczne okultystyczne i pogańskie praktyki. Dowiedz się jak skutecznie radzić sobie z fascynacją twojego dziecka szkołą Hogward, do której uczęszcza Harry i jego przyjaciele.

Około 120 minut czasu projekcji . W tym 60 minut dodatkowych materiałów, w których pojawiają się Caryl Matrisciana oraz Dave Hunt, dyskutując ze słuchaczami audycji radiowej.

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję