Więcej niż cieśla - McDowell Josh Audiobook

Indeks: CDA/0512

Stan: Nowy produkt

Autor: McDowell Josh i Sean

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

19,90 zł

Więcej niż cieśla - AUDIOBOOK CD mp3

Autor
:    Josh i Sean McDowell
Data i miejsce wydania:    Warszawa 2020
Tytuł oryginału:    More than a carpenter
Tłumaczenie: Jerzy Kozłowski, Tomasz Fortuna
Czas nagrania:    04h:05m:31s
Format:   CD mp3
Czyta: Marcin Popczyński

   
Co wyróżnia Jezusa z Nazaretu? Czy był On tylko cieślą lub geniuszem religijnym? Dlaczego ludzie na całym świecie od niemal dwóch tysięcy lat wciąż o Nim pamiętają, zawierzają Mu swoje życie, a nawet oddają je jako męczennicy, świadcząc o tym, że On jest Kimś więcej niż żydowskim cieślą z dawnych czasów.
Kim jest więc Jezus Chrystus? A przede wszystkim: kim On jest dla Ciebie?
 Więcej niż cieśla to znakomity materiał dowodowy – logiczny, błyskotliwy i zwięzły – w którym każdy może zmierzyć się z postawionymi wyżej pytaniami. To nie jest tylko książka religijna, ale również intelektualne wyzwanie.

O niezwykłości Mp3 świadczy chociażby fakt, że dotychczas sprzedano, w różnych językach na całym świecie, ponad 20 milionów jej egzemplarzy. Również w Polsce jej dotychczasowe wydania spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników.

Mp3 przeznaczona jest nie tylko dla tych, którzy powątpiewają w Jezusa, ale dla wszystkich tych, którzy pragną ugruntować swoją wiarę, by w każdym czasie móc dać odpowiedź na pytania: Dlaczego wierzysz w Jezusa? Kim On dla Ciebie jest?

Josh McDowell – jeden z najpopularniejszych mówców chrześcijańskich. W ciągu ostatnich dwudziestu lat wygłaszał odczyty na ponad 650 uczelniach 75 państw. Jest autorem, bądź współautorem wielu bestsellerów, wydanych także przez Oficynę Wydawniczą VOCATIO. Występuje także w filmach, programach telewizyjnych, nagrywa kasety wideo. Posiada stopnie naukowe z ekonomii, teologii i języków.
 
To wydanie Więcej niż cieśla, napisane przez Josha wspólnie z synem, Seanem, jest uwspółcześnione i dostosowane do potrzeb XXI wieku.

Cechy Produktu

Autor: McDowell Josh i Sean
Format: 13,5*19
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora