Droga do Damaszku - audiobook

Indeks: CDA/0480

Stan: Nowy produkt

Autor: Oke Janette, Davis Bunn

Podtytuł: Seria : Kroki Wiary

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

49,99 zł

Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa.

Pierwsi chrześcijanie uciekają przed prześladowaniami. Ich głównym ciemiężycielem jest fanatyczny młody faryzeusz, który nie zdaje sobie sprawy, że nieświadomie wspiera Boży nakaz szerzenia prawdy „aż po krańce ziemi”.

Julia ma wszystko, co można kupić za pieniądze, mimo to ona i jej matka są traktowane gorzej niż obywatele drugiej kategorii. Gdy dziewczyna odkrywa tajemnicę, jaką przez lata skrywał jej grecki ojciec, jest załamana. Jej przyszłość stoi pod znakiem zapytania.

Brat Abigail, Jakub, próbuje odkryć swoje własne miejsce jako chrześcijanin. Czy to oznacza zrezygnowanie z euforii i przygód związanych z jego dotychczasowym zajęciem jako strażnika karawan? Zatrudniony do ochrony karawan bogatego kupca na tajemniczym Szlaku Kadzidłowym, Jakub przekazuje również listy i wiadomości między społecznościami wierzących rozrzuconymi po całym kraju. Jest zaniepokojony, gdy dowiaduje się, że Julia również jest kurierem. Czy będą umieli odłożyć na bok wzajemny brak zaufania dla dobra wspólnej misji?

Niewiarygodne spotkanie na drodze do Damaszku niesie za sobą konsekwencje mające wpływ na znacznie więcej niż tylko życie Jakuba i Julii.

Seria Kroki Wiary:

    ŚLEDZTWO SETNIKA
    UKRYTY PŁOMIEŃ
    DROGA DO DAMASZKU

O autorach

Janette Oke
Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono serial).

Davis Bunn
Czterokrotny zdobywca nagrody Christy Award, bestsellerowy autor książek sprzedanych w ponad 7 milionach nakładu w 20 językach.

 

 • Czas nagrania: 14.5 godz.
 • Czyta: Wojciech Stolorz


 •  

  Cechy Produktu

  Autor: Oke Janette, Davis Bunn
  ISBN: 9788395561986
  Rok wydania: 2020
  Podtytuł: Seria : Kroki Wiary
  Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję

 • Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję