Jego miłość jest ogniem - audiobook

Indeks: CDA/0432

Stan: Nowy produkt

Autor: Brat Roger z Taize

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

26,91 zł

-10%

29,90 zł

Nie jesteś sam w swoim cierpieniu.

Audiobook (książka do słuchania) na CD MP3.
Zawiera fragmenty muzyki z Taizé.
W środku mini album o Taizé.

Są takie miejsca, w które musisz pójść, żeby żyć piękniej niż żyłeś dotąd, ale czujesz, że nie starcza ci na to odwagi. Ta książka może cię do nich poprowadzić. Brat Roger weźmie cię za rękę i powie: Ty, który chciałbyś odsłonić przed nim serce pełne lęku – zaufaj, bo On nie złamie trzciny nadłamanej.
Upłynęło już sporo czasu od śmierci założyciela Wspólnoty z Taizé, ale jego słowa są wciąż aktualne. W tej książce, wydanej w formie audiobooka, można znaleźć jego najważniejsze teksty pisane przez lata w kolejnych dziełach. Odkrywamy w nich, że jego myśl wyrażona często językiem poetyckim, odżywiana jest wspólną modlitwą i codziennym życiem ze swymi braćmi. Inspiracje znajdował w kontakcie z tysiącami młodych ludzi ze wszystkich kontynentów, których spotykał w Taizé, a także wtedy, kiedy przebywał wśród najuboższych i kiedy odwiedzał chrześcijan w Europie Środkowej i Wschodniej, doświadczanej wówczas przez komunistyczne reżimy.
Dla założyciela Taizé życie wewnętrzne i solidarność międzyludzka miały jedno i to samo źródło: miłość Chrystusa, ten ogień który pali się nawet wtedy, kiedy ludzkość pogrążona jest w ciemności, ogień, który nigdy nie gaśnie.


Cechy Produktu

Autor: Brat Roger z Taize
ISBN: 9788394824839
Rok wydania: 2019
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję