Nasze Inspiracje zima 2013

Indeks: CZ/0030

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

8,00 zł brutto

W zimowym numerze „Naszych Inspiracji” tematami przewodnimi są: wdzięczność oraz umiejętność świętowania, których praktykowanie zmienia nie tylko nasze otoczenie, ale i nas samych. Piszemy o świętowaniu Bożej Obecności, a także cieszeniu się z cudzych sukcesów w oczekiwaniu na życiowe przełomy. W tym numerze zastanawiamy się także, w jaki sposób doceniać naszych bliskich, i jak wyrażać to praktycznie.
Nie brakuje artykułów na temat uwielbienia, udziału w Bożym uzdrawianiu, prawdziwej obfitości czy wykorzystywania talentów danych nam przez Boga. Oprócz tego w numerze znajdziemy artykuł o paradoksie związanym z Izraelem, życiu w wolności finansowej oraz słyszeniu Bożego głosu.
Nową rubryką jest dział „Dobry News”, w którym oddajemy Bogu chwałę za wszystko, co dobre, za każdą dobrą wiadomość. Wybraliśmy część spośród wielu dobrych newsów z całego 2013 roku. W tym numerze polecamy także artykuł związany ze świętami Bożego Narodzenia, sposobami ich spędzania i prawdziwym ich sensem, życząc naszym Drogim Czytelnikom prawdziwie błogosławionego czasu świętowania! Te oraz wiele innych, bardzo ciekawych artykułów w zimowym numerze.
 
Zapraszamy do lektury!
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję