Nasze Inspiracje - Jesień 2019

Indeks: CZ/0072

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

9,00 zł

Drodzy Czytelnicy, ciesząc się na bogactwa jesieni, zapraszamy do lektury „Naszych Inspiracji”, których tematem przewodnim jest wolność. To jedno słowo ma bardzo głębokie znaczenie i niesie w swoim przesłaniu odwieczne pragnienie każdego człowieka.

W jesiennym numerze wielu z naszych autorów podejmuje temat wolności z różnych perspektyw, szukając odpowiedzi na takie pytania, jak: Czym jest prawdziwa wolność? Co praktycznie oznacza życie w wolności, będąc rodzicami, pracując zawodowo czy służąc w kościele?
Ponadto, wraz z wolnością pragniemy przyjrzeć się pojęciu dobra i jego znaczeniu w dzisiejszym świecie. Ten jeden z atrybutów Boga jest nam dany jako klucz do szczęśliwego i spełnionego życia.

Zachęcamy również do reportażu z wizyty w Polsce niezwykłego człowieka - Nicka Vujicica. Urodzony bez rąk i nóg jest dla wielu przykładem wiary i zachęceniem do życia z Bogiem.
W aktualnym numerze nie zabraknie też osobistych historii Bożych cudów, związanych z rodziną, małżeństwem oraz własnym powołaniem.

Mamy nadzieję, że czas spędzony z „Naszymi Inspiracjami” będzie dla Was błogosławieństwem i zachęceniem do wprowadzania dobra w każdą sferę życia, ciesząc się wolnością, którą zapewnił nam Pan Jezus Chrystus!

Cechy Produktu

Okładka: miękka
Rok wydania: 2019
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję