I łzy zamienią się w diamenty

Indeks: BS/0001

Stan: Nowy produkt

Autor: Rosemarie Claussen

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

14,00 zł

Close

Autobiografia Rosemarie Claussen “I łzy zmienią się w diamenty”.Jest to poruszające świadectwo osoby, Niemki, która jako dzieckoprzeżyła piekło wojny. Jej ojcem był niemiecki nazistowski generał. Wczasie drugiej wojny światowej stała się jedną z milionów ofiar tejwielkiej pożogi, przez wiele lat cierpiała z powodu swychtraumatycznych przeżyć. Dzięki cudownemu działaniu Boga zostaławewnętrznie uzdrowiona i uwolniona od goryczy i nienawiści. Wraz zeswym mężem Tilo w 1976 roku założyła i prowadzi międzynarodową imiędzywyznaniową służbę “Josuamission”, głosząc z wielkim przekonaniemprawdę o Bożym przebaczeniu i pojednaniu w Jezusie Chrystusie.

Każdego roku misja ta zaprasza do swojego centrum w Szwecji pastorówi duchowych przywódców różnych denominacji i narodowości wraz ze swymimałżonkami, aby przez tydzień mogli doświadczać duchowego odświeżenia iodnowienia swojej wiary. Tilo i Rosemarie Claussen podróżują do wielupaństw, głosząc przesłanie o przebaczeniu i odbudowaniu zerwanychrelacji. Bóg działa przez nich uzdrawiając zarówno poszczególne osoby,jak i wspólnoty, budując “mosty” pomiędzy częściami ciała Chrystusa inarodami.

Traumatyczne przeżycia, takie jak wojna, prześladowanie,molestowanie, utrata, śmierć, zostawiają piętno na naszym życiu igłębokie rany w naszych sercach. W konsekwencji nasza dusza jestniszczona przez gorycz, nienawiść, poczucie odrzucenia. Ma to wpływ nanasze relacje z innymi ludźmi i z Bogiem.

Cechy Produktu

Autor: Rosemarie Claussen
Okładka: miękka
Format: 14x20,6 cm
Liczba stron: 96
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-61131-00-7
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję