Rowland Bingham - do wnętrza Afryki

Indeks: BS/0127

Stan: Nowy produkt

Autor: Janet Benge ,Geoff Benge

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

17,00 zł

ROWLAND BINGHAM: Do wnętrza Afryki
Seria: Chrześcijańscy bohaterowie dawniej i dziś.

Myśli o kraju, w którym nie ma ani jednego chrześcijanina i ani jednego misjonarza nie dawały spokoju Rowlandowi. Słowa nieznajomego: "Czy będziesz gotowy pojechać, jeżeli Bóg cię powoła?" odbijały się echem w jego wnętrzu. Czy on, Rowland Bingham, jest gotów pojechać do Sudanu, gdzie białego człowieka niemal na pewno czeka śmierć?

W wieku dwudziestu lat Rowland Bingham podjął decyzję służby nie tylko w Afryce, nazywanej cmentarzyskiem białego człowieka, ale w samym wnętrzu niedostępnego Sudanu. Niewielu misjonarzy wyruszało na te tereny, a ci, którzy tutaj dotarli, szybko umierali z powodu chorób lub wycofywali się z goryczą porażki.

Doświadczeni misjonarze mówili mu, że spełnienie jego marzenia jest niemożliwe. Ale Rowland nie zrezygnował, nawet wtedy, gdy jako jedyny pozostał przy życiu z grupy pierwszych misjonarzy Misji do Wnętrza Sudanu. Bóg posłużył się nim jako wiernym sługą, pełnym wizji i wiary, żeby światło ewangelii mogło dotrzeć do milionów ludzi na obszarach uważanych kiedyś za niedostępne dla misjonarzy.

Cechy Produktu

Autor: Janet Benge ,Geoff Benge
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora