Derek Prince - biografia

Indeks: BS/0016

Stan: Nowy produkt

Autor: Stephen Mansfield

Wydawnictwo:

Out of stock

37,00 zł

Derek Prince uważany był za jednego z wiodących nauczycieli odnowy charyzmatycznej. Ale wcześniej przez wiele lat wiódł żywot uczciwego, zmęczonego religią i jednocześnie poszukującego Boga człowieka. Stephen Mansfield przedstawia niezwykłą historię jego życia: narodziny w Indiach, trudne dzieciństwo, lata ateizmu i studiowania filozofii na Uniwersytecie w Cambridge, nawrócenie w armii brytyjskiej podczas II wojny światowej, ślub z kobietą niemal dwukrotnie od siebie starszą, adopcję dziewięciu córek i Boże działanie, które doprowadziło go do międzynarodowej służby.
Derek Prince — biografia to najuczciwsza książka na temat jakiejkolwiek postaci religijnej. Zachęci cię do korzystania z lekcji, których nauczył się Derek, na temat postu, mocy Słowa, potrzeby dziękczynienia, siły modlitwy i prowadzenia Ducha Świętego.

„Ci, którzy znają historię Dereka, będą mile zaskoczeni, a ci, którzy Dereka nie znali, znajdą inspirującą, szczerą opowieść o poszukiwaniu Boga” — mówi Mansfield, który spędził z Prince’em kilka ostatnich dni przed jego śmiercią we wrześniu 2002 roku.

Kiedy Stephen Mansfield zapytał o najważniejszą prawdę, jakiej nauczył się w życiu, Derek Prince odpowiedział: „Bóg jest wierny. Dotrzymuje słowa. Nagradza tych, którzy go gorliwie szukają. Oto największa prawda mojego życia: Bóg jest wierny”.

Gdy będziesz czytać historię niezwykłego życia i służby Dereka Prince'a — które zaowocowały powstaniem międzynarodowej organizacji oferującej nauczanie biblijne
w ponad sześćdziesięciu językach, docierającej na sześć kontynentów, do każdej strefy czasowej w ponad 120 krajach — zachwyci cię Boża wierność i prawda słów Dereka. Pozwól, żeby ta książka zainspirowała cię. Poddaj swoje życie Bogu, żeby to on nadał mu sens i cel.

Stephen Mansfield — autor bestsellera, mówca, dyrektor wydawnictwa, były pastor. Napisał: „Nigdy nie ustawaj: niezwykły charakter Winstona Churchilla”, „Papież Benedykt XVI – jego życie i misja”, oraz „Wiara George’a Busha”.

Cechy Produktu

Autor: Stephen Mansfield
Okładka: twarda
Liczba stron: 280
Format: B56
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję