Życie po życiu

Indeks: AP/0054

Stan: Nowy produkt

Autor: Kenny Boles

Podtytuł: Co Biblia mówi o życiu przyszłym

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

32,00 zł brutto

Jak zadziwiająco mało wiemy o miejscu, w którym spędzimy naszą wieczność.
Co czeka nas po tym życiu? Jak wygląda miejsce, które będzie naszym wiecznym domem? Gdzie tak naprawdę się znajdziemy i czy na pewno właśnie tam? Co mówi o tym Biblia? Pytania o to, co nastąpi po tym życiu, zadaje każdy. Z drugiej zaś strony tylko niewielu stara się faktycznie szukać na nie odpowiedzi.

I chociaż wiemy, że jesteśmy śmiertelni i że śmierć czeka nas wszystkich, odsuwamy od siebie ten fakt. Chcemy o nim zapomnieć. A nawet więcej – staramy się o nim nie wiedzieć, jak gdyby niewiedza o jego istnieniu miała spowodować jego nieistnienie.
Jednak właściwa postawa to nie tylko zaakceptowanie faktu śmierci, ale i wyciągnięcie z niego odpowiednich wniosków. Jednym z nich jest chęć poznania tego, co czeka nas w wieczności. Jak stwierdza autor niniejszej książki, całe życie mamy dane po to, aby się do tej wieczności właściwie przygotować.

Prezentowana książka daje dobrą okazję do zapoznania się z tym ważnym zagadnieniem, jakim jest życie po życiu.

Co istotne, autor, pisząc na temat wieczności, nie przedstawia tu swoich własnych spekulacji ani też sądów czy opinii innych ludzi. Zamiast tego skrupulatnie studiuje Pismo Święte, księgę po księdze, rozdział po rozdziale, tak aby swoje wywody oprzeć bezpośrednio na Bożym Objawieniu. I dopiero z tego wyciągnąć właściwe wnioski.
Życie po życiu

Biorąc pod uwagę objętość książki, tworzy ona kompletne opracowanie, uwzględniające systematyczne studium całej Biblii – zarówno Starego, jak i Nowego Testamentu.
Książka została zredagowana w taki sposób, aby można ją było studiować zarówno indywidualnie, jak i grupowo. W jednym i drugim przypadku pomocne okażą się pytania zamieszczone na końcu każdego rozdziału, a także biblijne referencje.

Autor jest Amerykaninem. Przez czterdzieści lat wykładał język grecki i Nowy Testament w Ozark Christian College w Joplin. Studiował w Ozark Christian College i Abilene Christian University. Napisał też kilka innych książek z dziedziny biblistyki, szczególnie dotyczących Nowego Testamentu.

Cechy Produktu

Autor: Kenny Boles
Liczba stron: 360
Okładka: miękka
Rok wydania: 2013
Format: 145x210 mm
ISBN: 9788388252518
Podtytuł: Co Biblia mówi o życiu przyszłym
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję