Biblia na cały rok - 365 opowiadań dla dzieci

Indeks: DB/0102

Stan: Nowy produkt

Autor: Stephanie Jeffs, Derek Williams

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,95 zł brutto

Biblia jest księgą pełną wspaniałych opowieści. Zaczyna się od opisu początku świata, a kończy na jego przyszłości. Ukazuje, jak Pan Bóg troszczy się o świat oraz o ludzi i jak życie, śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa, Bożego Syna, zmieniło na zawsze oblicze naszej planety.

Biblia na cały rok" powstała z myślą o dzieciach XXI wieku. Przedstawia historie i ludzi, którzy żyli wiele lat temu, ale byli podobni do nas w przeżywaniu swoich radości i trosk. Biblia ta może służyć wszystkim dzieciom jako bardzo atrakcyjna książka z opowiadaniami, jako pierwszy kontakt z Pismem Świętym – do czytania i do rozmyślania, jako pomocny przewodnik po świecie biblijnym, jako nieodłączna, fascynująca i zajmująca lektura na poranek, południe lub wieczór każdego dnia w roku.

365 opowiadań ze Starego i Nowego Testamentu zostało wzbogaconych o bardzo użyteczne części: INFORMACJE uzupełniające o miejscach, ludziach i zdarzeniach; ILUSTRACJE i MAPY, które wyjaśniają wiele rzeczy lepiej niż słowa; WSTĘPY poszerzające wiedzę o życiu ludzi w czasach biblijnych; INDEKSY pomocne w odszukaniu interesujących tematów.

Cechy Produktu

Autor: Stephanie Jeffs, Derek Williams
Okładka: twarda
Format: 16,0 x 23,0 cm
Liczba stron: 304
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7797-263-2
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję