Fascynująca Biblia opowiedziana dzieciom

Indeks: DK/0558

Stan: Nowy produkt

Autor: Elsie E. Egermeier

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

49,99 zł brutto

Biblia opowiada o  tym, w jaki sposób Bóg postępował ze swoim ludem, jak objawiał się na przestrzeni wieków i jak działa obecnie w życiu każdego z nas. Mówi o przyjściu na świat Jezusa Chrystusa, który żył, umarł i zmartwychwstał, aby dać ludziom życie wieczne oraz pokazać, kim naprawdę jest Bóg. Przedstawione w tej książce proste historie stanowią przekrój przez całe dzieje biblijne i obrazują zawarte w Piśmie Świętym przesłanie.

Opowiadania biblijne zawarte w tej książce zostały napisane specjalnie dla młodych czytelników. Autorka starała się poznać sposób myślenia dzieci i odpowiednio dostosować do niego język narracji. Dzięki temu biblijny tekst został tu przedstawiony w sposób prosty, bezpośredni i umożliwiający dzieciom łatwe zrozumienie przekazanej nauki.

Historie zostały tu ukazane w porządku chronologicznym i tworzą pełną panoramę Biblii, począwszy od Księgi Rodzaju aż po Apokalipsę św. Jana. Fascynującą Biblię wzbogacono ilustracjami znanego brytyjskiego artysty, Clive’a Upttona.

Cechy Produktu

Autor: Elsie E. Egermeier
Okładka: miękka
Format: 158 x 228 mm
Liczba stron: 632
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7492-139-1
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję