Pismo święte nowego testamentu dla najmłodszych

Indeks: DB/0076

Stan: Nowy produkt

Autor: Edward Czajko

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

20,00 zł brutto

Oto historia Jezusa Chrystusa i dzieje apostolskie przedstawione w formie obrazkowej. Książka wydana w czterech rodzajach okładek (wysyłanych losowo).

Pismo Święte Nowego testamentu dla najmłodszych- książka jest tak skonstruowana, aby dziecko nie musiało ograniczać się do biernego słuchania, lecz by „czytało" razem z dorosłym, aby aktywnie brało w tym czytaniu udział. Temu celowi służą przede wszystkim ilustracje. Czytanie obrazków uczy spostrzegawczości, pobudza ciekawość i wyobraźnię, co pozwała lepiej rozumieć życie ludzi, o których mówi Biblia, tak różniące się przecież od naszego. Ilustracje zarówno pomagają zinterpretować opowiedzianą historię, jak również wprowadzają do wspólnego czytania element zabawy, jaką jest szukanie albo liczenie różnych rzeczy i szczegółów wyobrażonych na obrazku. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by rodzice sami formułowali pytania i rozmawiali z dzieckiem o sprawach, które nasuwają się w trakcie oglądania ilustracji.
Książka porusza następujące zagadnienia:
1. Jezus Chrystus, rzeczywista postać historyczna, której życie wywarło wpływ na historię ludzkości.
2. Nauka Jezusa Chrystusa jest przeznaczona dla wszystkich narodów i kieruje ona wszystkich ludzi do Jedynego Boga.
3. Życie Jezusa Chrystusa jest wzorem dla ludzkości, wskazuje cel i znaczenie życia.
4. Śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa umożliwiły człowiekowi otrzymanie przebaczenia grzechów, zapewniły pokój duszy i życie wieczne.

Jesteśmy wdzięczni Bogu, że możemy wręczyć WaM książkę „Pismo Święte Nowego Testamentu", Celem książki jest przedstawienie życia Jezusa Chrystusa na ziemi, tak jak zostało ono opisane w Nowym Testamencie. Mamy nadzieję, że książka ta umożliwi czytelnikowi lepsze poznanie życia i działalności Jezusa Chrystusa, Syna Bożego.
ks. dr Jan-Jerzy Górny Protonotariusz Apostolski

Cechy Produktu

Autor: Edward Czajko
Okładka: twarda
Format: 21x30 cm
Liczba stron: 191
Rok wydania: 2002
ISBN: 978-83-913256-0-5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora