Biblia szkolna -Vocatio

Indeks: DB/0052

Stan: Nowy produkt

Autor: Selina Hastings

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

95,00 zł

Close

Przystępny tekst skutecznie przybliża najważniejsze osoby i wydarzenia Starego i Nowego Testamentu. Mnóstwo wspaniałych i barwnych ilustracji stanowi cenną pomoc do lepszego zrozumienia rozmaitych uwarunkowań starożytnego świata. Przejrzyste mapy i wykresy osadzają orędzie Pisma Świętego w realiach geograficznych i topograficznych. Odnośniki przy poszczególnych epizodach umożliwiają szybkie odnalezienie w całości każdego biblijnego tekstu.

Biblia szkolna, wydana w serii „Z Biblią przez Życie pod Patronatem Prymasa Polski”, została opracowana z myślą o dzieciach i młodzieży oraz rodzicach, katechetach i nauczycielach. Zawiera niezbędne uzupełnienie wiedzy pobieranej w rodzinach, w kościołach i w szkole. Jej celem jest odpowiednio głębokie przygotowanie, a zarazem zachęta do samodzielnego sięgania po Pismo Święte oraz przyswajania sobie i przeżywania jego orędzia.
ks. prof. dr hab. Waldemar Chrostowski

Grupa odbiorców:
Dzieci i młodzież szkolna, a także katecheci i nauczyciele historii. Książka jest również znakomitą pomocą dla rodziców, którzy pragną swoim dzieciom przybliżać Słowo Boże.

Cechy Produktu

Autor: Selina Hastings
Okładka: twarda
Format: 195 x 255 mm
Liczba stron: 320
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7492-156-5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję