Biblia dla dzieci stary i nowy testament

Indeks: DB/0020

Stan: Nowy produkt

Autor: Murray Watts

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

18,40 zł

-20%

23,00 zł

W tym jednym, wspaniale ilustrowanym tomie jest ponad 200 poruszających historii ze Starego i Nowego Testamentu, które mówią o Objawieniu Bożym i Bożej obietnicy zbawienia ludzkości.
Autor połączył swoją wiedzę o Biblii i miłość do niej z wielką umiejętnością opowiadania, aby wprowadzić młodych czytelników w dramat, tajemnicę i cud tej niezwykłej Księgi. Jego wciągające opowieści, dotyczące biblijnej historii i głoszenia Ewangelii Chrystusowej, pisane są językiem trafiającym do wyobraźni dzieci i dającym im radość z lektury.
W książce nie zabrakło również cytatów z Psalmów oraz pochodzących ze Starego Testamentu przepowiedni i słów mądrości. W ten sposób powstała zwarta całość, uzupełniona ponadto o indeks osób i miejsc, mapy oraz pożyteczny słowniczek niektórych pojęć związanych z Pismem Świętym. Stylowe, barwne ilustracje - pełne szczegółów i wymowne - wprowadzają w klimat odległych czasów i pozwalają lepiej zrozumieć ludzi, którzy wtedy żyli, zaś nowoczesna szata graficzna całej książki daje poczucie obcowania ze sztuką współczesną.
Ta Biblia dla dzieci zachęca do częstego sięgania po nią z uwagi na piękny tekst i szczególne wrażenia estetyczne.

Cechy Produktu

Autor: Murray Watts
Okładka: twarda
Format: 16,5 x 20,5
Liczba stron: 352
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7442-808-8
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję