Chester - z kartami memory

Indeks: DK/0275

Stan: Nowy produkt

Autor: WATT MELANIE

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

24,90 zł

  • ISBN: 978-83-7595-277-3
  • Okładka: twarda z obwoluta
  • Wymiary: 238 x 280 mm
  • Ilość stron: 32
  • Rok wydania: 2010

Zapamiętajcie to imię: Chester.
Chester to kot Mélanie Watt. Mélanie mieszka w Montrealu, w Kanadzie, i pisze oraz ilustruje książki dla dzieci. Jedną z nich zatytułowała po prostu - Chester.

Chester to zabawna historia o niezwykle sympatycznym kocie, który uwielbia psoty. Tym razem uniemożliwia on swojej pani, Mélanie, napisanie książki o myszy. Przy pomocy swojego czerwonego pisaka Chester całkowicie zmienia bieg wydarzeń, przekształcając książkę w opowiadanie o nim samym, co jest przyczyną wielu zabawnych historii?
Kot-psotnik zaprasza również swoich najmłodszych czytelników do niezwykłej przygody z językiem angielskim. To niepowtarzalna okazja do zapamiętania angielskich słówek! Dzięki dołączonej do książki gry Memory, dzieci bardzo szybko zapamiętują poszczególne wyrazy i utrwalają słówka. Karty Chestera to także doskonały sposób na fantastyczną zabawę, podczas której dzieci łatwo i przyjemnie przyswajają kolejne słowa, dzięki spójności obrazków na kartach z rysunkami w książce.

Mélanie Watt stworzyła wspaniałą książkę dla dzieci od lat 4 do 104, która przebojem wdarła się do kanonu literatury dziecięcej. Zdobyła także wiele nagród literackich dla najlepszej książki dziecięcej.
Chester to źródło fantastycznej i pożytecznej zabawy dla całej rodziny!

Cechy Produktu

Autor: WATT MELANIE
Okładka: twarda
Format: 238 x 280 mm
Liczba stron: 32
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7595-277-3
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję