Odkrywam Świat - Czym to się różni?

Indeks: DK/1378

Stan: Nowy produkt

Autor: Młodnicka Magdalena, Matz Agnieszka

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,90 zł

Czym to się różni? to książka z okienkowej serii Odkrywam świat. Zapoznaje ona najmłodsze dzieci z przeciwieństwami, pomaga je rozpoznawać i nazywać.

Przewodnikami po świecie kontrastów są Mania i Tynio – sympatyczne rodzeństwo. Mały czytelnik najpierw poznaje przeciwieństwa, oglądając fotografie różnorodnych przedmiotów, a następnie, podążając za bohaterami, odkrywa je na pełnych radości, pozytywnej energii i rodzinnego ciepła ilustracjach. Zostały one stworzone przez Agnieszkę Matz – uznaną ilustratorkę książek dla najmłodszych. Każda scenka kryje w otwieranym okienku zagadkę, którą maluch z ciekawością rozwiązuje. Na kolejnych stronach poznaje wiele kontrastów, takich jak: gorące – zimne, porządek – bałagan, otwarte – zamknięte. Zagląda do bagażnika auta, żeby zobaczyć, kto wziął mały, a kto duży bagaż, sprawdza, kto jest pierwszy, a kto ostatni w kolejce do zjeżdżalni.

Kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami i łatwymi do otwierania okienkami jest przyjazna dziecku. Wspólne czytanie i oglądanie to świetna zabawa w poznawanie przeciwieństw, która znakomicie wspomaga rozwój mowy i rozbudza w dziecku ciekawość świata.

Pozostałe książki w serii Odkrywam świat:
Jaki to kolor?
Jaki to kształt?
Gdzie to jest?

Cechy Produktu

Autor: Młodnicka Magdalena, Matz Agnieszka
Okładka: twarda
Format: 22x22 cm
Liczba stron: 20
Rok wydania: 2020
ISBN: 9788381443517
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora