O chłopcu, który spotkał anioła

Indeks: DK/1335

Stan: Nowy produkt

Autor: Karolina Garlej-Zgorzelska

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

25,00 zł

Książka O CHŁOPCU, KTÓRY SPOTKAŁ ANIOŁA, to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci w których przesłanie Ewangelii zostało ukazane na przykładzie Daniela - współczesnego chłopca.

Te opowiadania powstały z chęci autorki do dzielenia się Ewangelią i sprawią dużo radości nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, jeśli będą towarzyszyć w ich czytaniu :)

Książka ilustrowana.

Fragment: “Jak to możliwe? Już prawie ciemno... ”– zainteresował się Daniel i zwolnił nieco kroku. Widok staruszka był naprawdę osobliwy. Park pogrążał się w mroku, który niemrawo rozpraszały rozsiane gdzieniegdzie latarnie. Ławki, na której siedział staruszek, nie oświetlało żadne światło. Nieznajomy wyglądał jak duch i Daniel przetarł oczy. Czyżby to mu się śniło? Wtedy spostrzegł opartą o ławkę białą laskę i psa, który siedział u stóp właściciela. Niewidomy... Skąd się tu wziął?

– Daniel nigdy wcześniej go nie spotkał.

Tymczasem staruszek wodził dłonią po otwartej książce, a jego usta lekko się poruszały. Niewidomy rzeczywiście czytał. Czytał na głos napisaną alfabetem dla niewidomych Biblię.

Cechy Produktu

Autor: Karolina Garlej-Zgorzelska
Okładka: miękka
Format: 21x21cm
Liczba stron: 96
Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-955619-1-7
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję