Plamek - Andy Addis

Indeks: DK/1296

Stan: Nowy produkt

Autor: Andy Addis

Podtytuł: Opowieść o przebaczeniu i łasce

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

19,90 zł

Czy Plamek znajdzie jedyny możliwy sposób na pozbycie się swoich plam?

  PLAMEK to chłopczyk mieszkający w królestwie, gdzie każdy ma na skórze jakieś łatki. Za każdym razem, kiedy osoba zrobi coś złego, pojawia się na niej kolejna skaza. Plamek wyrusza w podróż w nadziei odnalezienia kogoś, kto wie, jak pozbyć się tych śladów. Jednakże mijając kolejne miejscowości, spotyka jedynie osoby, które ukrywają swoje cętki, ignorują je lub oskarżają innych o ich pojawianie się na skórze. Dopiero spotkawszy skromnego nieznajomego, chłopiec znajduje rozwiązanie problemu – a wymaga ono poświęcenia, które na zawsze odmienia życie Plamka i jego rodziny.

Plamek to współczesna przypowieść dla dzieci, pomagająca im zrozumieć pojęcie grzechu, przebaczenia oraz łaski w sposób wciągający i zapadający w pamięć. Książeczka zawiera również wskazówki dla rodzica, jak omawiać z dziećmi poruszane tematy oraz jak pomóc dziecku w zaufaniu Jezusowi. Ta prosta opowieść z przystępnym przesłaniem jest doskonałym narzędziem w nauczaniu dzieci Ewangelii.

Książkę tę stworzyli Andy Addis, amerykański pastor baptystyczny z Hutchinson w stanie Kansas i hiszpański artysta, ilustrator podręczników szkolnych, Tatio Viana.

Cechy Produktu

Autor: Andy Addis
Liczba stron: 64
Okładka: twarda
Rok wydania: 2019
Format: 145 x 210 mm
ISBN: 978-83-64837-43-2
Podtytuł: Opowieść o przebaczeniu i łasce
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję