Telewizor

Indeks: DK/0006

Stan: Nowy produkt

Autor: E.Sojka-Pikos

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

7,00 zł

Close

Drogi Rodzicu!
Telewizor - wróg czy przyjaciel? Jeśli wróg, to może dobrze byłoby go sobie zjednać? Ale na przesadną z nim przyjaźń też trzeba uważać. Dziecko zwykle nie wie, że nie wszystkie programy są dla niego korzystne. Najlepiej, gdy to rodzice pomogą dziecku wybrać to, co dobre. Chrońmy je przed złymi wzorcami zachowań i zbyt wczesnym kontaktem z brutalnymi scenami przemocy.
''Telewizor'' to jedna z serii 10 książeczek przeznaczonych dla najmłodszych (2-5 lat). Drukowane na kartonie, są w stanie sprostać szczególnym wymaganiom początkującego czytelnika. Autorka wykorzystuje autentyczne dziecięce wypowiedzi, budując proste sytuacje, osadzone w realiach polskiej rodziny. Towarzysząc sympatycznym bohaterom, pomagamy naszym dzieciom oswoić się z nowymi sytuacjami, wspieramy kształtowanie się w nich przyjaznych postaw, pełnych życzliwości, zrozumienia, odpowiedzialności.

Wszystkie książki w tej serii:

 • Jeremi w przedszkolu
 • Młodszy brat
 • Wielkanoc
 • Telewizor
 • Gwiazdkowy prezent
 • Dzień taty

Autorka jest absolwentką UŚ w Cieszynie (kierunek pedagogiczno-artystyczny) oraz ASP w Katowicach (projektowanie graficzne). Ma za sobą kilkuletnie doświadczenie w pracy jako grafik-projektant w agencjach reklamowych. Od 4 lat jest mamą. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką warsztatową. Pomysł niniejszej serii powstał podczas ilustrowania bajek wymyślanych dla synka.

Cechy Produktu

Autor: E.Sojka-Pikos
Okładka: twarda
ISBN: 83-920164-8-3
Liczba stron: 10
Format: 154x144
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

 • Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję

  Inne pozycje autora