Wielkanoc

Indeks: DK/0005

Stan: Nowy produkt

Autor: E.Sojka-Pikos

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

7,00 zł

Close

Drogi Rodzicu!
Święta Wielkanocne kojarzą się nam przede wszystkim z kolorowymi pisankami, mazurkiem lub babą na stole i żółtymi kurczaczkami. Tradycja tadycją, ale to chyba nie wszystko. Jeśli chcemy, aby nasze dzieci przekazywały kiedyś swoim dzieciom prawdziwe chrześcijańskie wartości, to chyba warto powiedzieć im wcześniej, co tak naprawdę wydarzyło się prawie 2000 lat temu podczas Święta Paschy - naszej Wielkiej Nocy.
''Wielkanoc'' to jedna z serii 10 książeczek przeznaczonych dla najmłodszych (2-5 lat). Drukowane na kartonie, są w stanie sprostać szczególnym wymaganiom początkującego czytelnika. Autorka wykorzystuje autentyczne dziecięce wypowiedzi, budując proste sytuacje, osadzone w realiach polskiej rodziny. Towarzysząc sympatycznym bohaterom, pomagamy naszym dzieciom oswoić się z nowymi sytuacjami, wspieramy kształtowanie się w nich przyjaznych postaw, pełnych życzliwości, zrozumienia, odpowiedzialności.

Wszystkie książki w tej serii:

 • Jeremi w przedszkolu
 • Młodszy brat
 • Wielkanoc
 • Telewizor
 • Gwiazdkowy prezent
 • Dzień taty

Autorka jest absolwentką UŚ w Cieszynie (kierunek pedagogiczno-artystyczny) oraz ASP w Katowicach (projektowanie graficzne). Ma za sobą kilkuletnie doświadczenie w pracy jako grafik-projektant w agencjach reklamowych. Od 4 lat jest mamą. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką warsztatową. Pomysł niniejszej serii powstał podczas ilustrowania bajek wymyślanych dla synka.

Cechy Produktu

Autor: E.Sojka-Pikos
Okładka: twarda
ISBN: 83-920164-1-6
Liczba stron: 10
Format: 154x144
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

 • Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję

  Inne pozycje autora