Jeremi w przedszkolu

Indeks: DK/0002

Stan: Nowy produkt

Autor: E.Sojka-Pikos

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

7,00 zł

Close

Drogi Rodzicu!
Nie jest łatwo być takim małym w świecie olbrzymów... Nowe sytuacje przerażają i jakoś trzeba je oswoić. Mój mały synek lubi historie o sobie samym. Radzi sobie w nich z różnymi sprawami, które są dla niego trudne. Łatwiej jest pójść do przedszkola, o którym opowie im ich rówieśnik. Wizyta u lekarza też nie będzie już taka straszna i o wiele szybciej mały człowiek oswoi się z myślą o rodzeństwie, gdy wie, że ktoś w jego wieku juz to przerabiał.
''Jeremi w przedszkolu'' to pierwsza z serii 10 książeczek przeznaczonych dla najmłodszych (2-5 lat). Drukowane na kartonie, są w stanie sprostać szczególnym wymaganiom początkującego czytelnika. Autorka wykorzystuje autentyczne dziecięce wypowiedzi, budując proste sytuacje, osadzone w realiach polskiej rodziny. Towarzysząc sympatycznym bohaterom, pomagamy naszym dzieciom oswoić się z nowymi sytuacjami, wspieramy kształtowanie się w nich przyjaznych postaw, pełnych życzliwości, zrozumienia, odpowiedzialności.

Wszystkie książki w tej serii:

 • Jeremi w przedszkolu
 • Młodszy brat
 • Wielkanoc
 • Telewizor
 • Gwiazdkowy prezent
 • Dzień taty

Autorka jest absolwentką UŚ w Cieszynie (kierunek pedagogiczno-artystyczny) oraz ASP w Katowicach (projektowanie graficzne). Ma za sobą kilkuletnie doświadczenie w pracy jako grafik-projektant w agencjach reklamowych. Od 4 lat jest mamą. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką warsztatową. Pomysł niniejszej serii powstał podczas ilustrowania bajek wymyślanych dla synka.

Cechy Produktu

Autor: E.Sojka-Pikos
Okładka: twarda
ISBN: 83-920164-0-8
Liczba stron: 10
Format: 154x144
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

 • Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję

  Inne pozycje autora