Dostojność jest jej stylem - MP3

Indeks: CDA/0046

Stan: Nowy produkt

produkt chwilowo niedostępny

24,00 zł

  • Wykładowca: Alina Wieja, Anna Cieślar, Małgorzata Rycharska, Estera Wieja
  • Czas trwania: 3,5 godz.
  • Nośnik: CD AUDIO
  • Ilość nośników: 4

Konferencja kobiet odbyła się 6 marca 2010 roku w Wiśle.

Tematy wykładów:
Wykład I: Alina Wieja Dostojność jest jej stylem
Czym jest dostojność? W jaki sposób kobieta staje się dostojna? Droga do dostojności to odkrywanie swojej wartości i powołania. To zamiana sierocego serca na serce córki Króla. To dotyk miłości, który wzbudza do nowego życia i nadaje kobiecie prawdziwą godność.

Wykład II: Anna Cieślar Od ziarenka piasku do perły
Każda kobieta potrzebuje ojcowskiej miłości, chociaż nie każda mogła jej doświadczyć w relacji z ziemskim ojcem. Tę potrzebę może zaspokoić jedynie miłość Boga Ojca. W Jego oczach jesteśmy tak cenne jak piękna perła, która powstaje z ziarnka piasku.

Wykład III: Estera Wieja Nowy dzień – nowe możliwości
Jak pokonać rutynę przeciętnego życia? Każda z nas może podjąć wyzwanie, by chodzić po wodzie z Panem Jezusem tak jak Piotr. Jezus mówi: nie bój się! W każdym nowym dniu otwiera dla Ciebie nowe możliwości. Chciej je odkryć.

Wykład IV: Małgorzata Rycharska Doświadczanie Bożej obecności
Doświadczanie cudów jest realne i dzisiaj, lecz wiąże się z odważnymi krokami. Bóg zna Twoje problemy i ma moc je rozwiązać. Chce jednak wpierw spotkać się z Tobą za zamkniętymi drzwiami. Tam da Ci konkretne wskazówki, jakie kroki masz podjąć.

Wykład V: Alina Wieja Przepełniona pasją życia
Bóg szuka kobiet, które chcą, by ich życie naprawdę zmieniło się na lepsze. Czego pragniesz i oczekujesz? Rozpocznij od pasji dla Boga i Jego planów. On pokaże Ci, jak żyć w godności Jego córki, która z uśmiechem na twarzy patrzy w przyszłość!

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję