Świat - Cef Press

Indeks: EDN/0304

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

Produkt chwilowo niedostępny

30,00 zł

Close

„Świat” jest częścią pięcioletniego cyklu podręczników przygotowanych z myślą o 11–15-latkach, ale również łatwy do zaadaptowania dla starszych uczniów.

 
Podręcznik ten zawiera materiał wystarczający na 12 lekcji, jednak każdą lekcję można podzielić na dwie części. W ten sposób uzyskujemy 24 lekcje – w sam raz na cały rok szkolny!

Poprzez solidne  nauczanie Biblii na temat tego, jak żyć w świecie, ale nie być ze świata młodzież zdobywa trwałą i jednolitą wiedzę biblijną.

 
W podręczniku „Świat” każda lekcja jest urozmaicona ciekawymi metodami, takimi jak: studium przypadku, odgrywanie roli, skecze, wywiady i wiele innych!

                                      
Ponadto, uczniom na pewno spodobają się kolorowe slajdy power point, które zapewne będą pomocne w dokładnym zrozumieniu każdej lekcji. Ilustracje mogą być wykorzystane przez nauczycieli w plakatach, slajdach czy prezentacjach multimedialnych. Materiał każdej lekcji podsumowują ciekawe krzyżówki, tabelki oraz pytania, co z pewnością spodoba się twoim uczniom.

 
Na stronie cefpolska.pl w zakładce "pomoce wizuane" znajdziesz materiały dodatkowe do lekcji zawierające kolorowe slajdy, oraz karty ćwiczeń, które wzmocnią twoje nauczanie.Cechy Produktu

Format: A3
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję